Skupinové běžecké tréninky v Praze

Proč běhat s námi?

Máme zkušenosti - zaměříme se na techniku a výkonnost běhu.

Pokud chcete zlepšit techniku, vytrvalost a rychlost tak jsou skupinové tréninky běžců a tritlonistů ideální cestou jak se posunout dále.

Tréninky se konají pod vedením našich zkušených trenérů každý týden:

 

 

ÚTERÝ - 18:00 - 19:00

Stadion Přátelství STRAHOV 

tento běžecký trénink je zaměřený na techniku, běžecké cvičení a rychlost. 

Tento trénink je za účasti našeho atletického trenéra Petra Šnábla a Míry Korbela a je na něj potřeba se registrovat v systému Reservanto. ( členové dětského oddílu Road2kona nemusí )

 

ČTVRTEK 18:00-19:00

Stadion Přátelství STRAHOV

tento běžecký trénink je zaměřený již na delší úseky na dráze. 

Tento trénink je za účasti našeho atletického trenéra Petra Šnábla a Míry Korbela  je na něj potřeba se registrovat v systému Reservanto. ( členové dětského oddílu Road2kona nemusí )

Přijďte si vyzkoušet běžecký trénink s námi!

Petr Šnábl

Běžecký trenér LEARN2RUN

Petr je sám výborný atlet a atletický trenér. Jeho čas 2:47 při NY Maratonu dokazuje, že je to pan běžec a že běžeckému tréninku rozumí. Bude mít na starosti běžecké tréninky, kde bude předávat svoje zkušenosti se zlepšením běžecké techniky a také budete pod jeho vedením dělat běžecké posilování a kruhové tréninky. 

Vladimír Korbel

Atletický trenér mladších dětí

Vladimír Korbel je jeden z našich nejlepších atletických trenérů a v minulosti mu prošlo pod rukami mnoho špičkových ateltů.  Nyní je našim trenérem pro skupinu mladších dětí a ty pod jeho vedením jsou nadšené a těší se na každý další trénink.

Zaregistruj se a začněte s námi trénovat!

Termíny můžete rezervovat přes aplikaci Reservanto, stačí jen kliknout.