TRIATLONOVÉ KEMPY

Připravili jsme pro Vás triatlonové kempy, které budou zaměřené na plavání, cyklisitku, běh a silovou přípravu.

Přihlaš se na kemp

PLAVECKÉ KEMPY

 

14-16.8. PILMAN TRAINING CAMP  

Tento tréninkový kemp se bude konat 14 dní před závodem PILMAN, který je Mistrovství ČR.  Cílem kempu je důkladně se seznámit s tratí závodu.  Několikrát si projedeme trať cyklistiky, běhu a také budeme plavat na Pilské nádrži. 


 

 

Zaregistrujte se
na nejbližší kemp

Termíny si rezervujte přes aplikaci Reservanto, stačí jen kliknout.

Proč trénovat s námi?

Náš tým

JAN STRANGMULLER

HLAVNÍ TRENÉR ROAD2KONA

Jan Strangmuller je zakladatel ROAD2KONA a hlavní trenér.  Trénování se věnuji od roku 1998 a stal se historicky provním čechem, který na Havaji vyhrál svoji věkovou kategorii a také vyhrál závod série IRONMAN v KOREJI. Nyní je stále aktivní závodník, ale hlavně předává své zkušenosti ostatním závodníkům, kteří závodí v triatlonu. 

Ing. Jiří Jelínek

Plavecký trenér LEARN2SWIM

Rád se oklopuji lidmi, kteří v triatlonu něco dokázalii. Ať už jako sportovci, nebo jako trenéři. Proto jsem moc rád, že náš team posílí Jirka Jelínek, který byl trenérem České triatlonové reprezentace a 13 let působil také v plavecké reprezentaci.  V roce 1996 byl také vyhlášen Trenérem roku.  Sám je stále aktivní triatlonista a  jezdec spinningu. 

 

Jaký máte cíl?

Když s námi skočíte do vody, můžete doplavat až k triatlonu

Plavání

Plavání vám dá skvělý základ pro ostatní disciplíny. Komplexně trénované svaly i kardio a zvětšená kapacita plic jsou dokonalým předskokem pro běh i kolo. Tak proč se neposunout ještě dál.

Road2kona

Podívejte se, kudy vede cesta na vrchol Ironmana. Cesta, na kterou se může bez pozvání vydat každý odhodlaný smrtelník, nejen profesionálně trénovaný sportovec.

Běh

Začněte s námi také běhat. LEARN2RUN může být váš první krok k běžecké kariéře, stejně jako kondičnímu běhání.

Plavecký bazén Na Třebešíně