Ceník plaveckých tréninků

Nabízíme paušální měsíční platbu ve výši 3 500 Kč, která zahrnuje kompletní přístup ke všem našim plaveckým tréninkům na bazénu v Třebešíně (6 x týdně) a běžeckým tréninkům na Stadionu Přátelství na Strahově (2 x týdně). Tato forma tréninku je vhodná pro všechny zájemce o tréninky plavání a běhu.

Cena jednotlivého plaveckého tréninku je 600 Kč za 60 i 90 minut tréninku.

Pro nově příchozí nabízíme zkušební lekci, která bude při následném zakoupení paušálu odečtena z měsíční platby. 

Platba je realizována přes službu Reservanto a odečtena ze zakoupené permanentky.

 

Proč trénovat s námi?

Náš tým

Vladimír Korbel

Atletický trenér mladších dětí

Vladimír Korbel je jeden z našich nejlepších atletických trenérů a v minulosti mu prošlo pod rukami mnoho špičkových ateltů.  Nyní je našim trenérem pro skupinu mladších dětí a ty pod jeho vedením jsou nadšené a těší se na každý další trénink.

Ing. Jiří Jelínek

Plavecký trenér LEARN2SWIM

Rád se oklopuji lidmi, kteří v triatlonu něco dokázalii. Ať už jako sportovci, nebo jako trenéři. Proto jsem moc rád, že náš team posílí Jirka Jelínek, který byl trenérem České triatlonové reprezentace a 13 let působil také v plavecké reprezentaci.  V roce 1996 byl také vyhlášen Trenérem roku.  Sám je stále aktivní triatlonista a  jezdec spinningu. 

 

Jaký máte cíl?

Když s námi skočíte do vody, můžete doplavat až k triatlonu

Plavání

Plavání vám dá skvělý základ pro ostatní disciplíny. Komplexně trénované svaly i kardio a zvětšená kapacita plic jsou dokonalým předskokem pro běh i kolo. Tak proč se neposunout ještě dál.

Road2kona

Podívejte se, kudy vede cesta na vrchol Ironmana. Cesta, na kterou se může bez pozvání vydat každý odhodlaný smrtelník, nejen profesionálně trénovaný sportovec.

Běh

Začněte s námi také běhat. LEARN2RUN může být váš první krok k běžecké kariéře, stejně jako kondičnímu běhání.

Plavecký bazén Na Třebešíně