Ceník plaveckých tréninků

Nabízíme paušální měsíční platbu ve výši 3 500 Kč, která zahrnuje kompletní přístup ke všem našim plaveckým tréninkům na bazénu v Třebešíně (3 x týdně) a běžeckým tréninkům na Stadionu Přátelství na Strahově (2 x týdně). Tato forma tréninku je vhodná pro všechny zájemce o tréninky plavání a běhu.

Cena jednotlivého plaveckého tréninku je 350 Kč za 60  minut tréninku.

Pro nově příchozí nabízíme zkušební lekci, která bude při následném zakoupení paušálu odečtena z měsíční platby. 

Platba je realizována přes službu Reservanto a odečtena ze zakoupené permanentky.

 

Naši trenéři

Ing. Jiří Jelínek

Plavecký trenér LEARN2SWIM

Rád se oklopuji lidmi, kteří v triatlonu něco dokázalii. Ať už jako sportovci, nebo jako trenéři. Proto jsem moc rád, že náš team posílí Jirka Jelínek, který byl trenérem České triatlonové reprezentace a 13 let působil také v plavecké reprezentaci.  V roce 1996 byl také vyhlášen Trenérem roku.  Sám je stále aktivní triatlonista a  jezdec spinningu. 

 

TOMÁŠ MARTÍNEK

Trenér juniorů, dorostu a pokročilých dospělých

David Lahoda

TRENÉR DĚTSKÉHO ODDÍLU

David Lahoda je aktivní plavec a hlavní trenér skupiny mladších žáků a dorostenců.

Alžběta Nováková

Plavecká trenérka
Jaký máte cíl?

Když se s námi ponoříte do vody, můžete doplavat až k triatlonu.

Plavání

Plavání poskytuje skvělý základ pro ostatní disciplíny triatlonu. Komplexní trénink svalů, kardiovaskulárního systému a zvýšení kapacity plic jsou ideálním odrazovým můstkem pro běh a cyklistiku. Proč tedy neudělat další krok?

Road2kona

Poznejte cestu k vrcholu Ironmana. Je to cesta, na kterou se může vydat každý odhodlaný jedinec bez pozvání, nejen profesionálně trénovaný sportovec.

Běh

Připojte se k nám a začněte běhat. LEARN2RUN může být vaším prvním krokem jak k běžecké kariéře, tak k běhání pro zlepšení kondice.

Plavecký bazén Na Třebešíně