NA CO VŠECHNO SE MŮŽETE NA KEMPU TĚŠIT?

Kemp je určený pro triatlonisty, cyklisty a také běžce. Lokalita v Alcudii je mnoho let prověřená a kromě úžasných cyklistických tras jsou zde skvělé terény pro běh a také krytý plavecký bazén. Ubytování včetně polopenze je zajištěno v hotelu Rei del Mediterrani Place 4*. 

Jak budeme trénovat?

Plavání

Plavecké tréninky probíhají v krytém bazéně 25 metrů v bazéně Alcudia v pronajatých drahách.  Plavání bude v programu kempu sloužit spíše jako doplněk. Zaměříme se na rozvoj techniky kraulu a plavání bude hlavně dobrá regenerace po náročných hodinách v sedle kola. Vstup do bazénu a pronájem dráhy je zahrnuto v ceně kempu. 

Cyklistika

Vzhledem k optimálnímu počasí, které na Mallorce panuje bude hlavní náplň kempu právě v cyklistice.  Podle výkonnosti budete rozdělení do skupin a každá skupina bude trénovat s trenérem podle svých možností. V ceně máte zahrnutý servis kola a také ,, přítele na telefonu ,, který pro Vás přijede kamkoli na ostrově v případě technických potíží. Je možné si vzít svoje vlastní kolo, nebo využít půjčovnu kol a mít k dispozici karbonové silniční kolo Merida. 

Běh a rehabilitace

Běžecké tréninky budou probíhat s trenérem a kromě technických cvičení a běžecké abecedy vám ukážeme úžasné terény na běh v oblasti Aubufery směrem k Can Picafort. 

Rehabilitace a masáže budete mít k dispozici maséra, který Vás dá po náročném tréninku zase dohromady a spolu s hotelovou SPA budete schopni zregenerovat a být na další den odpočatí.

Kolik to stojí?

Cena kampu

Cena kempu začíná od 25.160.-Kč za osobu. Je pak jen na Vás, jaký pokoj si vyberete a jestli si budete brát vlastní kolo, nebo využijete půjčovnu a kolo si bez starostí půjčíte včetně pojištění na místě  Zde je základní přehled cen za kemp. Pokud budete mít nějaké další individuální požadavky, napište nám email a my Vám to naceníme. 


Letenka ,Ubytování,Polopenze, transfer, servisní balíček                                                                     25.160.-

Letenka, Ubytování, Polopenze, půjčení kola včetně pojištění                                                             29.780.- 

 

Cena je za osobu ve 2 lůžkovém pokoji.

V ceně je zahrnuto:

letenka Praha-Mallorka-Praha

transfer z letiště  na hotel a zpět,

ubytování v luxusním hotelu s polopenzí

půjčení karbonového kola na celou dobu pobytu

trenérské služby a konzultace 2 trenérů

vstup na bazén (4x) 

cyklistický servis pro Vaše kola

asistenční služba při cyklistickém tréninku ( v případě defektu, nebo jiné poruchy pro Vás přijede auto ) 

sportovní výživa ( iontové a sacharidové nápoje ).

masáže a rehabilitace. 

besedy a konzultace tréninku 

 

Neváhejte a registrujte se na kemp!
Kapacita je omezena...