Plavecké kurzy Brno od 1.11.

Zdokonalíte si techniku i kondici.
Kurzy plavání od 250 Kč / Sportovní a rekreační areál Kraví hora
Dominikánská 2, Brno 601 69

Proč začít trénovat s námi?

Naučíte se opravdu plavat, zlepšíte si formu i výsledky. Odhodlané přivedeme až na profesionální dráhu.

Naše know-how stojí na základě 25 let zkušeností a praxe zakladatele a hlavního terénéra Jana Strangmullera, který je profesionálním triatlonistou a dvojnásobným vítězem soutěže Ironman. Je absolventem TRAINING PEAKS ACADEMY a trenérem triatlonu.

Kalendář plavání

Kde plaveme?

Plavecké kempy

Ceník plavání

Plavecká videa

Podrobné informace o plavání

Dárkové vouchery

Proč trénovat s námi?

Náš tým

Jirka Kalus

Trenér plavání Brno

Bývalý český reprezentant v triatlonu, který se od 6-ti let věnoval plavání a poté i dálkovému plavání. Dvojnásobný mistr Evropy v aquatlonu do 23let, vítěz závodu českého poháru v triatlonu, evropského juniorského festivalu. Bývalý sparingpartner Filipa Ospalého, Martina Krňávka či Jany Pechanové. Z trenérského hlediska se zaměřuji především na plaveckou techniku a tréninky upravuji s přihlédnutím na specifika plavání v triatlonu.

Samuel Fritz

Trenér plavání Brno

V mladom veku som prešiel kurzom plávania, dostal som sa k zavodnemu plávaniu, ktoré robím už 16 rokov. Špecializujem sa na plavecký spôsob prsia, v ktorých som juniorský medailista z majstrovstiev Slovenska. Vyštudoval som odbor trenerstvi na fakulte sportovnich studii na Masarykovej Univerzite v Brne. Specializacia zamerana na plavanie. Som licencovany trener plavania 2. stupňa. Robím inštruktora v plaveckej škole a trénujem deti v plaveckom klube. Rovnako pripravujem klub, kde plavu masters, na ME v Budapesti 2020.

Zaregistrujte se
a začněte s námi trénovat!

Termíny si rezervujte přes aplikaci Reservanto, stačí jen kliknout.