Plavecké kurzy Brno od 1.11.

Zdokonalíte si techniku i kondici.
Kurzy plavání od 250 Kč / Sportovní a rekreační areál Kraví hora
Dominikánská 2, Brno 601 69

Proč začít trénovat s námi?

Soustředíme se na zlepšení techniky a výkonnosti při plavání

Skupinové plavecké tréninky jsou určeny pro začátečníky, pokročilé i sportovní plavce. Tréninky přizpůsobujeme výkonnosti a rozdělujeme naše plavce dle jejich možností do kategorií. Zaměřujeme se na zlepšení techniky a výkonnosti při plavání.

Přijďte si vyzkoušet úvodní hodinu a přesvědčte se sami.

Nejvíce nás těší, když přijde někdo, kdo je na počátku schopný uplavat kraulem souvisle jen 50 m a my ho posuneme dále tak, že již zvládá i 3800m!!!

Přihlásit se můžete na jednotlivou lekci přes aplikaci RESERVANTO, nebo využít plaveckých balíčků níže. 

Proč trénovat s námi?

Náš tým

Jirka Kalus

Trenér plavání Brno

Bývalý český reprezentant v triatlonu, který se od 6-ti let věnoval plavání a poté i dálkovému plavání. Dvojnásobný mistr Evropy v aquatlonu do 23let, vítěz závodu českého poháru v triatlonu, evropského juniorského festivalu. Bývalý sparingpartner Filipa Ospalého, Martina Krňávka či Jany Pechanové. Z trenérského hlediska se zaměřuji především na plaveckou techniku a tréninky upravuji s přihlédnutím na specifika plavání v triatlonu.

Samuel Fritz

Trenér plavání Brno

V mladom veku som prešiel kurzom plávania, dostal som sa k zavodnemu plávaniu, ktoré robím už 16 rokov. Špecializujem sa na plavecký spôsob prsia, v ktorých som juniorský medailista z majstrovstiev Slovenska. Vyštudoval som odbor trenerstvi na fakulte sportovnich studii na Masarykovej Univerzite v Brne. Specializacia zamerana na plavanie. Som licencovany trener plavania 2. stupňa. Robím inštruktora v plaveckej škole a trénujem deti v plaveckom klube. Rovnako pripravujem klub, kde plavu masters, na ME v Budapesti 2020.

Plavecký bazén Na Třebešíně